pálava
5km

PÁLAVA

Není v České republice mnoho míst, která by se mohla pochlubit tak krásnou a rozmanitou přírodou a nevšední krajinou jako Pálava. Stezky mezi jejími bělostnými skalami patří k nejvyhledávanějším turistickým destinacím.

LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL
20km

LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL

Lednicko-valtický areál je považován za nejrozsáhlejší člověkem vymodelované území v Evropě a často se symbolicky označuje jako zahrada Evropy. V území se nacházejí četné historické stavby, jako jsou lovecké zámečky, chrámy, kaple a mnohé další architektonické skvosty.

MORAVSKÉ VINAŘSKÉ STEZKY
 

MORAVSKÉ VINAŘSKÉ STEZKY

Moravu protkává více než tisícdvěstě kilometrů značených tras známých jako moravské vinařské stezky, které vytyčila a spravuje Nadace Partnerství. Trasy většinou vedou po klidných silnicích, místy po polních či lesních cestách.

LETNÍ A KRYTÉ KOUPALIŠTĚ HUSTOPEČE
4km

LETNÍ A KRYTÉ KOUPALIŠTĚ HUSTOPEČE

Letní koupaliště s plaveckým bazénem, soustavou masážních a relaxačních bazénů s vodotryskem, vodním hřibem, masážními tryskami a podvodním osvětlením pro relaxaci. Dále s tobogánem, veškerým občerstvením, hřištěm na beach volejbal atd.

Poptávka

Všechny informace o zpracovávání osobních údajů zadaných a sledovaných při používání webu najdete na tomto odkazu v samostatném článku GDPR